štvrtok 27. júna 2013

GOSH- Bronzing Powder

Ahojte baby,
viem, že už hodnú chvíľu som sa tu "nezjavila" ale mala som toho nejak nad hlavu a nevedela som čo skorej a miestami som mala pocit, že nemám o čom písať.
Aj keď produktov na zrecenzovanie sa mi nazbieralo hodne :-)
Ale nebudem sa tu zbytočne rozpisovať ale pôjdem k veci.

V jednom z mojich článkov ktoré som napísala dávnejšie ste mohli postrehnúť, že som začala spolupracovať zo značkou Gosh.
Je jedna z mojich TOP!!!!
Na dnešný deň som si pre vás pripravila recenziu na bronzer tejto značky ktorému nemám čo vytknúť.Kedže je leto (teda občas to tak vyzerá) mi tento produkt prišiel vhod. Dlhšie som hľadala niečo čo bude na mojej tvári hnedej farby a nie len jej odtieňom a nebude to obsahovať kopu trblietok, ktoré budem mať po celej tvári, pretože takých výrobkov mám doma viac než dosť.

Takže čo sa píše na oficiálnej stránke?

Bronzingový púder, ktorý môžete používať po celý rok pre dosiahnutie opáleného vzhľadu. Púder nanášajte GOSH štetcom na púder na výrazné miesta tváre: hrany lícnych kostí a nosa, nad obočie a popri sánke. GOSH Bronzing Powder môžete takisto nanášať aj na ramená, dekolt a kľúčnu kosť pre zvýraznenie a zladenie pleti tváre a pokožky tela. Pomocou tohto bronzingu môžete rozjasniť aj nevýraznú pleť aj počas zimných mesiacov. Nie je parfumovaný a neobsahuje konzervačné látky. 


Môj názor?

V prvom rade čo sa mi páči, ale to je v podstate na všetkých ich výrobkoch, je obal. Klasický čierny s tlačítkom na otváranie ktorým táto značka nič nepokazila. Predsa v jednoduchosti je krása nie? :-)
Konzistencia je príjemná zamatová. Tento bronzer sa predáva len v jednom odtieni a to je 02 Natural Glow. Teraz ste si možno niektoré pomysleli, že to nieje nič pre vás..konkrétne myslím bledšie dievčatá ale myslím, že nemusíte mať žiadnu obavu pretože sa tento bronzer dá vrstviť čo je skvelé lebo je využiteľný pre všetky baby s rôznym odtieňom pleti.
Na prvý pohľad pôsobí úplne matne ale obsahuje aj veľmi drobné a jemné trblietky. Zaujímavý je jeho zebrovitý povrch ktorý sa ale používaním stráca. 
Dôležitá je určite aj výdrž a na tú ja nemám slov. Maximálne som ho mala na sebe 8 hodín a nemusela som vôbec riešiť to, či nie som rozmazaná, či sa mi nejak nevpil do pokožky, alebo zázračne nevyparil :-)
Takže z mojej strany sama CHVÁLA. 

Momentálne môžete využiť aj akciu -30% na bronzery vo Fann parfumérii :-)


A čo vy? Mali ste možnosť ho vyskúšať? Boli ste s ním spokojné alebo máte typ na iný bronzer?
Rada si prečítam vaše komentáre. :-)

Prajem pekný zvyšok dňa

- Vaša Ann :-)

1 komentár: